Мобільний додаток

Що взути: топ-5 каблуків, які зроблять ваш образ стильнішим

17.07.2019 р., 14:57

Про наймодніші підбори цього року в ефірі програми "Модний сезон" на Радіо Промінь розповіла її ведуча Марія Сизон.

Ведуча:

Марія Сизон

Знаєте, що може зіпсувати навіть ідеальний жіночий образ? Немодний, вульгарний, жахливий каблук! І, повірте, це помічають як жінки, так і чоловіки.

Сьогодні звернемо увагу не на колір чи стиль, а на форму підборів вашого взуття, адже саме з нею у безлічі модниць виникають проблеми. Цьогоріч на піку популярності, принаймні на подіумі, скошений каблук та каблук-трапеція. Дизайнери натякають, що ми мали б звернути на них увагу. Але модниці до них байдужі. А може й дарма. Ці підбори дійсно зручні та мають право на життя.

А тепер увага любителькам височенних і страшенно незручних підборів — знімайте їх негайно! Альтернатива — підбори у формі чарочки. Невисокі, елегантні та модні у 2019-му! Якщо ви з’явитеся в таких на вечірці, буде відразу зрозуміло, що ви в темі.

Хочете все-таки щось вище, ніж "чарочка"? Тоді ваш вибір — масивний каблук! Це вам не шпильки, на яких нереально вистояти навіть пів години, не те щоб ходити чи танцювати. За елегантність, зручність та універсальність масивним каблукам — п’ятірочка! 

Ви будете здивовані, але, виявляється, бувають не тільки брюки чи спідниці кльош, а ще й каблуки кльош! Візуально вони нагадують бокал. Легко потоваришують з джинсовим одягом чи якимось іншим образом у стилі бохо.

Кльош, чарочка, масивний, скошений, трапеція — усі ці підбори у моді у 2019-ому. Перевзувайтеся негайно і залишайтеся на стильній хвилі!

Що взути: топ-5 каблуків, які зроблять ваш образ стильнішим

Новини по темі