Мобільний додаток

Серіал "Чорнобиль" отримав 19 номінацій премії "Еммі"

17.07.2019 р., 11:04

Серіал "Чорнобиль" увійшов до трійки лідерів за кількістю номінацій американської телевізійної премії “Еммі”. Він представлений у 19 номінаціях.

Список цьогорічних номінантів опубліковано на сайті премії.

Серіал "Гра престолів" від HBO претендує на премію "Еммі" відразу в 32 номінаціях, що є рекордом. Попередній рекорд був встановлений в 1994-му році, коли серіал "Поліція Нью-Йорка" отримав 27 номінацій.

Друге місце за кількістю номінацій зайняв серіал "Дивна місіс Мейзел" (копродукція Dorothy Parker Drank Here Productions, Picrow і Amazon Studios), який був представлений у 20 категоріях.

На третьому місці, власне, серіал "Чорнобиль".

Зокрема, він претендує на звання "найкращий міні-серіал". Разом з "Чорнобилем" у цій номінації представлені "Фессі/Вердон", "Втеча з в'язниці Даннемора", "Гострі предмети" та "Коли вони нас побачать".

За звання найкращого драматичного серіалу "Гра престолів" побореться з такими шоу: "Краще подзвоніть Солу", "Охоронець", "Вбиваючи Єву", "Озарк", "Поза", "Спадкоємці", "Це ми".

"Більше про серіал Чорнобиль дізнайтеся в інтерв'ю з консультанткою серіалу

"Гра престолів" представлена у таких номінаціях, як "Кращий драматичний серіал","Краща режисура", "Кращі костюми в науково-популярному серіалі або серіалі в стилі фентезі", "Кращий саундтрек" і ряді інших. Шанс на нагороду є в Кита Харінгтона, який зіграв Джона Сноу, в номінації "Кращий актор в драматичному серіалі". Також приз в категорії "Краща актриса в драматичному серіалі" може отримати Емілія Кларк за роль Дейенеріс Таргаріен.

Про те, чому серіал "Чорнобиль" став таким популярним читайте і слухайте тут

Переможці стануть відомі 22 вересня, коли відбудеться 71-а церемонія вручення премії "Еммі".

Фото Facebook

Серіал "Чорнобиль" отримав 19 номінацій премії "Еммі"

Новини по темі