Мобільний додаток

Досягнуто домовленостей щодо розведення сил біля Станиці Луганської та розмінування територій — Пристайко

16.07.2019 р., 16:14

В результаті першої зустрічі радників лідерів країн, що входять до "нормандської четвірки", досягнуто домовленостей щодо розведення сил біля Станиці Луганської та розмінування територій.

Про це під час брифінгу 16 липня розповів заступник керівника Офісу президента Вадим Пристайко, повідомляє Українське радіо.

За його словами, також було визначено такі ділянки для розведення та розмінування та погоджено здійснити обмін певної кількості наших полонених. Подробиць щодо умов Вадим Пристайко не розповів, оскільки, за його словами, це може зашкодити переговорам.

Пристайко також заявив, що під час зустрічі обговорили й ініціативи з полегшення соціально-економічних зв'язків з тимчасово окупованими територіями та домовилися щодо припинення вогню: "Щоб ми могли остаточно припинити стріляти й тим самим виконати перший пункт Мінських домовленостей".

За його словами, це вже вдев'ятнадцяте підіймалась ця тема.

Зазначається, що зустрічі лідерів країн України, Франції, Німеччини, Росії найближчим часом не буде, оскільки представники країн спостерігатимуть, як виконуватимуться досягнуті домовленості. Наступна зустріч у аналогічному форматі планується на кінець літа.

ФОТО: president.gov.ua

Досягнуто домовленостей щодо розведення сил біля Станиці Луганської та розмінування територій — Пристайко

Новини по темі