Мобільний додаток

Конституційний Суд розглядає скаргу на закон про декомунізацію під подвійний пікет

16.07.2019 р., 12:04

Кілька десятків людей мітингують під будівлею Конституційного Суду України в Києві проти можливого скасування закону про декомунізацію.

Як повідомляє Радіо Свобода, біля КСУ проходить два мітинги. 

Один мітинг проводить фонд "Повернись живим", який анонсував акцію без партійної символіки і роздав своїм прихильникам "піонерські галстуки".

Паралельно проти скасування декомунізації інший мітинг проводить ВО "Свобода", до якого приєдналися "Національні дружини" і "Правий сектор".

Під будівлею КСУ монтують сцену, на паркані кріплять плакати з написами: "Доска почета", "Симоненко схвалює", "Слава Конституційному Суду УРСР!" та інші.

Сьогодні КСУ продовжує в закритому режимі розгляд справи за конституційним поданням 46 народних депутатів щодо відповідності Конституції закону "Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки".

У квітні 2015 року Верховна Рада законопроектом про засудження комуністичного і нацистського тоталітарних режимів, заборонила їхню пропаганду і символіку.

Відповідно до закону, символіка і пропаганда комунізму, націонал-соціалізму, будь-яка діяльність нацистських, фашистських угруповань в Україні забороняється.

Фото: Nastia Moskvychova

Конституційний Суд розглядає скаргу на закон про декомунізацію під подвійний пікет

Новини по темі