Мобільний додаток

"Один з найяскравіших Вімблдонів в історії українського тенісу": Всеволод Кевлич підбив підсумки турніру

16.07.2019 р., 12:03

У Лондоні завершився третій у сезоні тенісний турнір серії Grand Slam. Підсумки Вімблдонського турніру в ефірі "РанокПРО" на Радіо Промінь підбив член президії Федерації тенісу України Всеволод Кевлич.

Ведучий:

Вадим Корженко

Українська тенісистка Дарина Снігур стала переможницею юніорського Вімблдону.

"Це був один з найяскравіших Вімблдонів в історії українського тенісу, мабуть, і світового. Було багато несподіванок, багато красивих матчів, — вважає Всеволод Кевлич. — Щодо нашої перемоги — вона була не те щоб несподіваною, але надзвичайно приємною".

17-річна Дарина Снігур завершує свою юнацьку кар’єру і переходить до дорослого тенісу. Всеволод Кевлич зазначає, що нинішні успіхи Дарини зовсім не гарантують їй успішної кар’єри у дорослому тенісі, але можливо усе.

"Все непросто. Якщо у тебе все виходить як у юнака, треба готуватися до того, що так буде не завжди. Якщо характер Даші дозволить їй пройти цей період, щоб не було ні травм, ні жодних психологічних розладів… Подивимось, що буде. Не хочеться загадувати наперед", — ділиться думками Всеволод Кевлич.

Серед дорослих Еліна Світоліна вийшла до півфіналу, де, на жаль, програла майбутній переможниці Вімблдону — румунці Симоні Халеп.

Новини по темі