Мобільний додаток

Модні поради: що придбати на сезонних розпродажах

11.07.2019 р., 15:03

Що придбати на сезонних розпродажах, в ефірі програми "Модний сезон" на Радіо Промінь радить її ведуча Марія Сизон.

Ведуча:

Марія Сизон

Як там ваше модне літо? Скуповуєте легкі топи та шорти? А могли би бути далекогляднішими… Адже зараз у розпалі розпродажі! Тож що купити зі знижкою у період міжсезоння?

Єдине правильне рішення — шукати речі на осінь! Здивовані? У вересні-жовтні ще скажете спасибі за цю пораду.

Опинившись у магазині під час сейлів, проходимо повз усі вітрини з яскравими, біленькими та рожевими, плетеними та солом’яними торбинками і фокусуємося на універсальній шкіряній сумці чорного, коричневого кольору, чи кольору марсала. Восени буде як знахідка!

Другий пункт нашого "шопінг-плану" — косуха з натуральної шкіри. Влітку її можна купити з непоганою знижкою.

Звичайна базова сукня з натуральної тканини — поза модою. А значить, не буде зайвою у нашій шафі.

Бежевий плащик-тренч — найнеобхідніша річ для ранньої сонячної осені. Придбавши його зараз, ви неабияк заощадите. Та й буде що накинути на плечі літніми прохолодними вечорами.

І нарешті останній пункт нашого списку речей, які варто купити зі знижкою в період міжсезоння: це черевики-челсі. Це саме та модель взуття, яка найближчі кілька років не вийде з моди і необхідна завжди!

Челсі — найкращі друзі наших зручних осінніх луків. А для найбільш креативних модниць та модників є ідея носити їх влітку з джинсами чи навіть легкими сукенками з квітковим принтом.

Черевики-челсі, тренч, базова сукня, шкірянка та невеличка сумка — список речей, на які варто звернути увагу під час літніх сейлів, готовий!

Купуємо зараз, носимо восени. І заощаджуємо. 

Фото pinterest.com та pexels.com

Модні поради: що придбати на сезонних розпродажах

Новини по темі