Мобільний додаток

Суд поновив Артема Семеніхіна на посаді міського голови Конотопа

5.07.2019 р., 18:46

Сумський окружний адміністративний суд поновив Артема Семеніхіна на посаді міського голови Конотопа. Відповідне повідомлення оприлюднила прес-служба суду. 

Суд частково задовільнив позовні вимоги та скасував рішення Конотопської міської ради 7 скликання від 28.08.2018 "Про дострокове припинення повноважень міського голови Семеніхіна А.Ю.", поновив його на посаді міського голови м. Конотоп та зобов’язав виплатити йому різницю між середнім заробітком за час вимушеного прогулу та отриманими доходами у зв’язку з виконанням обов’язків військовослужбовця за контрактом за період з 28.08.2018 по день фактичного розрахунку.

 

Нагадаємо, Семеніхін балотується до Верховної Ради по мажоритарному округу № 160 в Сумській області як самовисуванець. На сайті Центральної виборчої комісії зазначається, що він народився в 1982 році в Конотопі Сумської області, є офіцером-психологом 92-ї окремої мотострілецької бригади Збройних сил України.

В ніч проти 27 червня на нього було здійснено замах, внаслідок чого чоловік з численними травмами перебував у реанімації.

Фото: прес-служба суду

Суд поновив Артема Семеніхіна на посаді міського голови Конотопа

Новини по темі