Мобільний додаток

Справу розкрадання 16 мільйонів на проекті "Стіна" розглядатиме Дарницький райсуд

13.06.2019 р., 12:42

Дарницький районний суд міста Києва розглядатиме по суті справу розкрадання коштів на проекті "Стіна". Як повідомила Спеціалізована антикорупційна прокуратура, досудове розслідування у кримінальному провадженні завершено.

Обвинувачення висунуто 3 посадовим особам ДПС України, 3 директорам фірм підрядників та 2 посередникам, загалом на лаві підсудних постануть 8 осіб. Їх обвинувачують у розкраданні понад 16 мільйонів гривень бюджетних коштів. 

САП повідомляє, що:

"Посадові особи Державної прикордонної служби України, за пособництва та співучасті із суб’єктами господарської діяльності, при реалізації проекту щодо інженерно-технічного облаштування українсько-російського державного кордону заволоділи грошовими коштами Державного бюджету України в особливо великих розмірах, чим спричинили збитки державі на загальну суму 16 688 496,31 грн".

Нагадаємо, провадження було порушено НАБУ за фактом розтрати грошових коштів Державного бюджету України, виділених для інженерно-технічного облаштування українсько-російського державного кордону, територій, прилеглих до зони проведення антитерористичної операції та Автономної Республіки Крим. 

Справу розкрадання 16 мільйонів на проекті "Стіна" розглядатиме Дарницький райсуд

Новини по темі