Мобільний додаток

Саакашвілі відреагував на пропозицію Кличка і назвав свої умови

5.06.2019 р., 14:38

Колишній президент Грузії та екс-губертантор Одещини Міхеіл Саакашвілі запитав у користувачів Facebook, чи варто йому йти на дострокові парламентські вибори у партії "Удар" мера Києва Віталія Кличка. 

Політик виклав відповідне відеозвернення на своїй сторінці у соцмережі. 

Він пояснює, що очолювана ним партія має проблеми з реєстрацією, які, за його словами, штучні, пов'язані з Міністерством юстиції. І це заважає йти повноцінно на парламентські вибори. 

"Я звернувся до різних політичних сил, щоб допомогли нам. І відгукнулося декілька партій, зокрема мер Києва Віталій Кличко. Лідер партії "Удар" запропонував мені очолити його партію і разом піти в парламент, імовірно це дасть нам можливість сформувати спільні списки та залучити туди нових людей", — поділився з глядачами Саакашвілі. 

Він додав, що Кличка вважає найкращим серед мерів Києва і своїм давнім другом, але наголосив, що у партії є багато прихильників Петра Порошенка, якому Саакашвілі опонує. 

"Якщо йти в "Удар", то і партію "Удар" треба змінювати фундаментально. Бо там багато людей, які були з Порошенком до кінця. То якщо йти разом, то треба позбуватися всіх цих людей. По-друге, там є люди, пов’язані з корупцією. Треба позбуватися їх і домагатися, щоб вони всі попали у в’язницю", — сказав Саакашвілі.  

Він додав, що на умовах "очищення" партії від прихильників колишнього президента пропозиція Кличка "виглядає, як хороший варіант".

Якщо ж не йти на вибори з Кличком, то команда "Рух нових сил" може опинитися поза виборами, вважає екс-президент Грузії.

Відповідно, політик запитав думку в користувачів Facebook, аби прийняти зважене рішення. 

Київський міський голова Віталій Кличко вчора заявив, що партія "УДАР" братиме участь у дострокових парламентських виборах. "Я залишаюсь лідером партії, а Міхеілу Саакашвілі пропоную стати головою партії", — сказав Кличко. 

Нагадаємо, 24 травня розпочалась виборча кампанія до Верховної Ради України.

Указ президента України Володимира Зеленського про розпуск Верховної Ради України 23 травня опублікували в газеті Кабінету міністрів України "Урядовий кур'єр".

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів на 21 липня.

Фото: kp.ua

Саакашвілі відреагував на пропозицію Кличка і назвав свої умови

Новини по темі