Мобільний додаток

Мета "Маршу за звільнення заручників Кремля" ─ показати новій владі, що ця проблема є пріоритетною

2.06.2019 р., 16:25

Мета "Маршу за звільнення заручників Кремля" ─ показати новій владі України та міжнародній спільноті, що проблема звільнення заручників є пріоритетною для українського суспільства. Про це в ефірі Українського радіо в програмі "В мережі" повідомив брат політичного в`язня Євгена Панова, голова ГО "Об’єднання родичів політв’язнів Кремля" Ігор Котелянець.

Ведуча:

Олена Бадюк

"Це була велика інформаційна кампанія, яку підтримали в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, відомі артисти та актори (ТНМК, Ахтем Сеітаблаєв, Ірма Вітовська), які знімали відео і закликали українців приходити на цю акцію", ─ зазначив Ігор Котелянець.

Голова ГО "Об’єднання родичів політв’язнів Кремля" наголосив, що мета "Маршу за звільнення заручників Кремля" ─ показати новій владі та міжнародній спільноті, що проблема звільнення заручників є пріоритетною для українського суспільства.

"Головна мета цієї акції ─ привернути увагу як нової влади в України до проблеми заручників Кремля, так і міжнародної спільноти. Зважаючи на те, що влада зараз змінюється, вже обраний новий президент і буде обраний новий парламент, заходять нові люди, які не завжди достатньо поінформовані про те, що відбувається і що потрібно зробити, але вони дуже сильно чутливі до думки суспільства про те, які проблеми у державі є першочерговими. Власне ми і попросили це суспільство нас підтримати і своєю участю у "Марші за звільнення заручників Кремля" підтвердити, що ця проблема є пріоритетною. Держава має нею займатися", ─ сказав він.   

Нагадаємо, 1 червня у Києві відбувся "Марш за звільнення заручників Кремля" на підтримку українських військовополонених і заручників за участю родин українських політв’язнів, волонтерів і громадських активістів.

Крім того, протягом тижня у соціальних мережах відбувався флешмоб "Свободу в'язням Кремляна підтримку.

Прослухати повну версію.                            

Фото ─ Сергій Нужненко, Радіо Свобода 

Мета "Маршу за звільнення заручників Кремля" ─ показати новій владі, що ця проблема є пріоритетною

Новини по темі