Мобільний додаток

Зеленський пообіцяв керівникам НАБУ і САП незалежність і дав 3 місяці на "відчутні результати"

31.05.2019 р., 14:36

Президент України Володимир Зеленський обіцяє незалежність антикорупційних інституцій і захист від втручання у їхню діяльність. Про це він заявив під час зустрічі із директором Національного антикорупційного бюро України Артемом Ситником і керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назаром Холодницьким.

Як повідовідомляє прес-служба Адміністрації президента, метою зустрічі було "обговорення пропозицій щодо покращення взаємодії спеціалізованих антикорупційних органів, пошук шляхів для підвищення ефективності їхньої роботи".

У ході зустрічі Зеленський також зазначив, що "громадяни України вимагають невідворотності покарання для корупціонерів, наявність відчутних результатів у розслідуванні резонансних корупційних злочинів протягом найближчих трьох місяців буде показником спроможності САП і НАБУ відповісти на очікування українців".

Читайте також — САП: вперше до в’язниці потрапить чиновник, справу якого розслідувало НАБУ

НАБУ, створене у квітні 2015 року, є державним правоохоронним органом, на який покладається попередження, виявлення, припинення, розслідування та розкриття корупційних правопорушень, які вчинені президентом, повноваження якого припинені, депутатами, прем'єром, урядовцями, керівництвом НБУ, генпрокурором та іншими.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура наглядає за додержанням законів під час проведення співробітниками НАБУ досудового розслідування, а також підтримує держобвинувачення у відповідних провадженнях. Перше провадження детективи НАБУ відкрили у грудні 2015 року, після того, як було створено антикорупційну прокуратуру і обрано її керівника.

Фото - president.gov.ua

Зеленський пообіцяв керівникам НАБУ і САП незалежність і дав 3 місяці на "відчутні результати"

Новини по темі