Мобільний додаток

Щодо економічних питань, то уряд Гройсмана відпрацював достойно — Пендзин

30.05.2019 р., 09:09

Незважаючи на ряд негативних аспектів каденції уряду прем’єр-міністра Володимира Гроймана, з точки зору економічних питаньйого урядвідпрацював достойно, переконаний експерт Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин. В ефірі Українського радіо в програмі "Сьогодні. Зранку" він дав оцінку діяльності чинному складу Кабінету міністрів.

Ведучі:

Богдан Буткевич, Христина Стець

"У цілому є позитивне сприйняття того, що було. З точки зору економічних питань уряд Гройсмана відпрацював достойно. Щороку ми спостерігаємо зростання ВВП на 2-2,5%. Ми подолали достатньо серйозну кризу, яка була у 2016 році і переломили ситуацію з інфляцією, а також це зростання мінімальної зарплатні", — зазначив Олег Пендзин.

Експерт зауважив, що успіхи у пенсійній сфері могли б бути кращими.

"Безумовно, є речі, які могли б бути значно кращими. Ми не достягли пенсій рівня 2013 року. Якщо доходи людей, які працюють, зростали випереджаючими темпами, то, на жаль, доходи людей, які знаходяться на соціальній допомозі, на пенсіях, поки не досягли рівня 2013 року, хоча і була проведена пенсійна реформа", — сказав Пендзин.

Крім того, Пендзин додав, що ріст тарифів, зростання ціни на газ для населення, не вирішені питання, пов’язані з трудовою міграцією, а також не вирішенені питання щодо дефіциту пенсійного фонду пов’язані з негативними аспектами каденції уряду Володимира Гроймана.

Нагадаємо, 20 травня прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що піде у відставку.

На сайті Верховної Ради вже оприлюднений проект постанови про відставку прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. Питання про відставку Кабміну Верховна Рада планує розглянути 30 травня.

Прослухати повну версію.

На фото — Володимир Гройман, facebook.com

Щодо економічних питань, то уряд Гройсмана відпрацював достойно — Пендзин

Новини по темі