Мобільний додаток

У День захисту дітей у Києві відбудеться інклюзивний арт-пікнік

29.05.2019 р., 12:12

У перший день літа, 1 червня, відзначається День захисту дітей. У парку Островського до 1 червня планується провести інклюзивний арт-пікнік "Friendly Family fest 2019". Детальніше про захід розповіла в ефірі "ДеньПРО" організаторка Ксенія Коротченко, виконавча директорка Міжнародного благодійного фонду "Життя з надлишком".

Ведуча:

Марія Сизон

Ксенія Коротченко розповіла, що інклюзивний арт-пікнік відбудеться в суботу, 1 червня, з 11:00 до 16%00 у парку Островського на Солом’янській площі.

"Цей захід буде проводитись уже четвертий рік поспіль. Щороку він масштабується і змінює свою локацію, – ділиться організаторка. – Кожен рік кількість наших активностей зростає майже удвічі, як і цього року. Буде багато активностей для усієї сім’ї".

Фестиваль покликаний популяризувати благодійність та нагадати суспільству про необхідність допомагати дітям-сиротам та дітям з інвалідністю.

"Наш фестиваль інклюзивний, це його найперша місія. Тому ми будемо раді бачити усіх: і дітей з інвалідністю з їхніми сім’ями, і звичайних діток-школярів зі своїми батьками. У нас все буде робитись разом, діти будуть безкоштовно брати участь у майстер-класах, отримувати за них номерочки, і потім будуть розігруватись цінні подарунки. І не буде різниці, чи має дитина якийсь статус, чи ні", – пояснила Ксенія Коротченко.

Протягом усього арт-пікніку будуть проводитись сімейні майстер-класи, конкурси, квести та естафети.

"Ми обрали парк Островського на Солом’янській площі, тому що там є все: і зелена зона, де на галявині буде зона Освіторії, будуть м’які пуфики і можна буде полежати, і гарні доріжки, пристосовані для дітей на візочках", – розповіла організаторка.

Раніше МБФ "Життя з надлишком" провів у Києві змагання з кіберспорту для дітей та молоді з інвалідністю.

У День захисту дітей у Києві відбудеться інклюзивний арт-пікнік

Новини по темі