Мобільний додаток

Зеленський скасував укази Порошенка про кадрові зміни у Нацраді з питань телебачення

24.05.2019 р., 13:13

Президент України Володимир Зеленський скасував укази свого попередника Петра Порошенка від 4 травня 2019 року про звільнення з Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення її очільника Юрія Артеменка та про призначення Володимира Горковенка членом Національної ради.

Відповідні документи оприлюднені на сайті президента.

Крім того, указом від 24 травня чинний глав держави звільнив Артеменка з посади члена Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.  На цю посаду Артеменка теж призначив Петро Порошенко 7 травня.

Нагадаємо, на початку травня Юрій Артеменко подав у відставку з посади  глави Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за власним бажанням після 5 років роботи, як зазначається, через втому та пропозицію перейти на іншу посаду.

4 травня новим членом Національної ради з питань телебачення і радіомовлення став журналіст і колишній завідувач відділом у Головному департаменті інформаційної політики Адміністрації президента Володимир Горковенко.

10 травня перше засідання Національної ради з питань телебачення і радіомовлення після звільнення Артеменка не відбулося.

 На фото — Володимир Зеленський, president.gov.ua

Зеленський скасував укази Порошенка про кадрові зміни у Нацраді з питань телебачення

Новини по темі