Мобільний додаток

Модний дім Louis Vuitton презентував сумку-смартфон

15.05.2019 р., 20:19

Про новий модний аксесуар від модного дому Louis Vuitton в ефірі програми "Модний сезон" розповіла її ведуча Марія Сизон.

Ведуча:

Марія Сизон

Доки ми зважуємо "за" і "проти" та прицінюємося, аби оновити свій гардероб до літа, французький модний дім Louis Vuitton неабияк здивував. Модники в захваті від такої сучасної космічної моди! Задоволення не з дешевих, але ж милуватися світлинами з показу і розвивати свій смак можна цілком безкоштовно.

На початку травня бренд Louis Vuitton презентував круїзну колекцію 2020 року. Думаєте, зазирнемо у майбутнє? Ви навіть не підозрюєте, у наскільки далеке.

До речі, локацію показу теж обрали унікальну – колишній термінал нью-йоркського аеропорту імені Джона Кеннеді. Він вже 20 років як зачинений, але охоче відчиняє свої двері для різних творчих проектів та перфомансів!

Заради шоу стіни цієї космічної споруди прикрасили рослинами, що нагадували тропічний ліс. І моделі, вбрані у стилі "арт-деко" з елементами сучасного шику, мали фантастичний вигляд. Але найбільша увага, традиційно для Louis Vuitton, була прикута саме до аксесуарів.

Яка сумка потрібна для подорожей? Містка, компактна, стильна… А для подорожей у часі? Схоже дизайнер Ніколя Гескьєр знає відповідь.

Він відправив моделей у мандрівку з супер технологічними аксесуарами у руках. Сумки доповнив кольоровими екранами, створеними з використанням тих же технологій, що й у смартфонах. Ось так взяв і об’єднав сумку і смартфон! Це модне диво називається "Полотно майбутнього".

Під час показу на торбинках транслювали відео, але надалі обіцяють обладнати ще й технологією вай-фай! Ось до чого техніка дійшла. Разом з модою.

Раніше журналістка розповіла, які окуляри в моді у цьому сезоні.

Модний дім Louis Vuitton презентував сумку-смартфон

Новини по темі