Мобільний додаток

На київській Площі зірок цієї суботи відкриють три нові зірки на честь видатних спортсменів

10.05.2019 р., 11:12

У Києві біля ТРЦ Гуллівер, є своя Площа зірок, де є й спортивна частина, на якій розміщено вже 18 зірок. Вже цієї суботи вона поповниться трьома новими іменами. Якими – в ефірі "РанокПРО" розповів Олександр Соколинський, один з організаторів проекту Площа зірок.

Ведучі:

Вадим Власенко, Ярина Скуратівська, Євген Павлюковський

Олександр Соколинський розповів, що цієї суботи, 11 травня, на Площі зірок відбудеться відкриття трьох нових зірок на честь українських спортсменів: Олега Блохіна, видатного українського футболіста і тренера, володаря Золотого м’яча, Олени Підгрушної, олімпійської чемпіонки з біатлону, та Валерія Васильовича Лобановського, багаторічного тренера київського Динамо, за якого клуб двічі вигравав Кубок володарів кубків УЄФА.

"Такі постаті, як Валерій Васильович Лобановський та Олег Блохін, у нас завжди на часі. Блохін – власник Золотого м’яча, людина, яка грала під керівництвом Валерія Васильовича, – поділився Олександр Соколинський. – А Олена Підгрушна – це наша діюча спортсменка, капітан олімпійської збірної. Ми вирішили, що ця зірка надасть Олені сил, духу і, можливо, найближчим часом вона знову буде на п’єдесталі пошани".

На честь Лобановського відкриють зірку пам’яті, адже, як розповів Олександр Соколинський, зірки на Площі зірок в основному отримують діючі спортсмени, а Валерія Васильовича, на жаль, вже 17 років немає з нами.

"Але Валерій Васильович – мені здається, це така гарна постать, яка сьогодні усім нашим вболівальникам і, можливо, навіть гравцям київського Динамо дасть нову наснагу, нове натхнення для гарної гри та гарного футболу", – розповів Олександр Соколинський.

Урочисте відкриття зірок Валерію Лобановському, Олегу Блохіну та Олені Підгрушній відбудеться завтра, 11 травня, о 13:00 на Площі зірок, яка розташована на перетині бульвару Лесі Українки, вулиці Еспланадної та Спортивної площі.

На київській Площі зірок цієї суботи відкриють три нові зірки на честь видатних спортсменів

Новини по темі