Мобільний додаток

Російські бойовики на Сході України скасували режим припинення вогню

8.05.2019 р., 14:45

Бойовики на Донбасі в односторонньому порядку скасували режим припинення вогню. Про це повідомили в прес-центрі операції Об’єднаних сил. 

"За повідомленням української сторони СЦКК (Спільного центру контролю та координації), о 10.00 08.05.2019 від команди СММ ОБСЄ отримано повідомлення про припинення в односторонньому порядку російськими бойовиками на Сході України режиму припинення вогню у вздовж усієї лінії зіткнення", — заявили в штабі ООС.

Через це припинили відновлення будівель, які були пошкоджені внаслідок обстрілів. Також призупинили відновлення житлових масивів у Мар’їнці та Красногорівці.

Українська сторона запевняє, що не припинить відновлювати інфраструктуру регіону, а гуманітарна обстановка в районі проведення операції залишиться під контролем Об'єднаних сил.

Водночас, підконтрольні бойовикам ЗМІ 8 травня повідомили, що українські військові порушили "режим тиші" і 16 разів обстріляли підкотрольні бойовикам території.

Нагадаємо, вчора розвідка Міноборони повідомила про завезення групи російських приватних снайперів на окуповані території з метою влаштування провокацій на лінії зіткнення.

Фото: АТR

Російські бойовики на Сході України скасували режим припинення вогню

Новини по темі