Обирай пісні. Визначай переможця

На дільниці на Донбасі проголосував один виборець — ЦВК

21.04.2019 р., 22:53

На дільниці, яка відкрилась за чотири  години до завершення голосування, проголосував лише один виборець. Про це розповів у ході брифінгу Євген Радченко, заступник голови ЦВК. Це стало найбільш серйозною "позаштатною" подією за весь день виборів. Втім, дільницю таки відкрили, а станом на 20:00 на ній проголосував один виборець.

Дільниця розташована на лінії розмежування, і, як повідомляла раніше голова ЦВК Тетяна Сліпачук, на ній зареєстровано 192 виборці.

У ЦВК вже починають надходити перші дані з виборчих дільниць. Загалом, за повідомленням Євгена Радченка, день голосування пройшов успішно, скарг до поліції було менше ніж у першому турі. За даними з 194 окружних виборчих комісій — явка склала 62,12% (у першому турі — 62,8), але ще доотримують дані з 7 округів.

Найбільш серйозною подією було запізнення з відкриттям однієї з дільниць у 60 окрузі, станом на 17 годину дільниця почала працювати, і станом на 20-00 на ній проголосував 1 виборець.

За попередніми даними Національного екзит-полу, станом на 20:00 у другому турі президентських виборів за Володимира Зеленського проголосували 73% виборців, Петра Порошенка підтримали 25,5%.

Відповідно до законодавства, якщо до бюлетеня для повторного голосування було внесено дві кандидатури, обраним президентом України вважається кандидат, який за підсумками повторного голосування одержав більшу, ніж інший кандидат, кількість голосів виборців, які взяли участь у голосуванні.

Дивіться спецефір на Уркаїнському радіо на нашій сторінці у Facebook.

Фото: Glavred

На дільниці на Донбасі проголосував один виборець — ЦВК

Новини по темі