Мобільний додаток

Немає організаційних підстав, які можуть завадити голосуванню — аналітик КВУ

20.04.2019 р., 09:53

Немає організаційних підстав, які можуть завадити голосуванню виборців у друговому турі президентських виборів, переконаний аналітик Комітету виборців Україні Денис Рибачок. Про це він повідомив в  ефірі Українського радіо в програмі "Ранковий формат".

Ведуча:

Вікторія Єрмолаєва

"Особливість другого туру полягала у тому, що виборчі процедури відбувались заново. Якщо перед першим туром формувались окружні дільничні виборчі комісії, то і перед другим туром вони формуватись від самого початку", — зазначив Денис Рибачок.

Аналітик КВУ зауважив, що під час першого туру була недостатня кількість осіб, які б працювали у складі дільничних виборчих комісій.

"У нас виявились певні проблеми, коли частина кандидатів не подали достатньої кількості осіб для того, щоб ті працювали у складі дільничних виборчих комісій. Станом на зараз такої проблеми вже немає. Всі окружні комісії сформовані і вже провели свої засідання. Вони вже фактично готові до початку голосування завтра о 8:00 ранку", — сказав він.

Рибачок наголосив, що наразі "немає організаційних підстав, які можуть завадити голосуванню".

Нагадаємо, 7 квітня Центральна виборча комісія оголосила уточнені результати першого туру президентських виборів в Україні.

Згідно з результатами підрахунку, лідером першого туру виборів на посаду президента України з результатом 30,24% став шоумен Володимир Зеленський. За нього проголосували 5 млн 714 тис. 34 виборці.

Чинний президент Петро Порошенко посів другу сходинку з результатом 15,95% і 3 млн 14 тис. 609 виборців. Саме вони виходять у другий тур президентських виборів, які заплановані на 21 квітня.

Прослухати повну версію.

Фото — GETTY IMAGES 

Немає організаційних підстав, які можуть завадити голосуванню — аналітик КВУ

Новини по темі