Підсумки 1/4 Ліги Європи: у півфіналі зустрінуться суперники Шахтаря й Динамо

Підсумки чвертьфіналу Ліги Європи в ефірі "РанокПРО" підбив спортивний коментатор Вадим Власенко.

Ведучий:

Вадим Власенко

За підсумками чвертьфіналу Ліги Європи у півфіналі зустрінуться дві команди, які раніше вибили українські команди з цього сезону, а саме суперник Шахтаря Айнтрахт зіграє проти суперника Динамо – Челсі.

Повертаючись трохи назад, у вчорашній день, результати чвертьфінальних ігор наступні.

Челсі – Славія Прага 4:3

Челсі обіграв Славію 4:3. Щоправда, треба сказати, що Челсі вів 3:0 вже на 17-ій хвилині матчу. До речі, третій м’яч забив Жіру, який став першим гравцем в історії Челсі, який в одному Єврокубковому сезоні забиває 10 разів.

Так от, вже після цього Шоучек забив м’яч. Потім Славія пропустила, але швидко забила ще 2 м’ячі. Рахунок 4:3 був уже на 54-ій хвилині, і була купа часу попереду.

У даному випадку встановлений рекорд для англійських команд за кількістю перемог в одному Єврокубковому сезоні. В Челсі їх 11, і такого в представників Туманного Альбіону ще не було.

Айнтрахт – Бенфіка 2:0

Айнтрахт обіграв Бенфіку 2:0. Костіч і Роде забили у першому і другому таймах, за сумою двох ігор 4:4. Але ми згадуємо, що Айнтрахт програв у Португалії 2:4. Два виїзні м’ячі зіграли свою роль, і Айнтрахт проходить далі.

Наполі – Арсенал 0:1

Ляказетт забив на 36-ій хвилині. Арсенал, маючи дві результативні атаки після домашнього матчу, тепер спонукав Наполі аж до чотирьох голів у свої ворота, але Наполі взагалі не забив, хоча 67% володіння м’ячем було за ними. За сумою двох матчів Наполі програє 0:3.

Валенсія – Віллареал 2:0

Результат цілком очікуваний, за підсумком двох матчів 5:1. Тому зрозуміло, що в іншому півфіналі (окрім Айнтрахт–Челсі) зіграють Арсенал з Валенсією.

2 та 9 травня відбудуться півфінали Ліги Європи, де зіграють Айнтрахт проти Челсі та Арсенал проти Валенсії.

Нагадаємо, Шахтар вибув з 1/16 Ліги Європи, програвши Айнтрахту 3:6 за результатами двох матчів (2:2 та 1:4). Динамо в 1/8 Ліги Європи програло Челсі 0:3 та 0:5, що назвали найгіршим результатом команди з часів незалежності.