Мобільний додаток

Якими є секрети успішного блогу — поради блогерки

14.04.2019 р., 17:24

Бізнес-тренерка і блогерка Людмила Калабуха в ефірі Українського радіо в програмі "В мережі" розповіла, якими є секрети успішного блогу.

Ведуча:

Олена Бадюк

Щоб розпочати блогерську діяльність, варто лише розпочати. Якщо хтось говорить, що всі ніші зайняті , що вся аудиторія між людьми поділена, це все неправда. Якщо у вас є, що сказати людям , беріть і кажіть.

Можна продавати не тільки якісь конкретні послуги та товари. Обов’язково можна і треба продавати якісь ідеї. Якщо ви вже щось вмієте, транслюйте це. Якщо ви вирішили кимось стати, залучайте людей, щоб вони разом з вами йшли до вашої мети.

Вам потрібно чітко зрозуміти, на які теми ви будете писати, а на які — ні. Ви маєте або нести якусь інформацію, аби викликати емоцію.

Крім того, не можна знати напевно, що подобається вашій аудиторії, а що не подобається. Варто пробувати і не втрачати мотивацію.

Не потрібно нікого наслідувати. Будьте собою, таким, яким ви є. Це є цінність, на яку йдуть люди.

Хибним є твердження, що чим більше буде постів, тим більше буде у вас взаємодії з вашою аудиторією. Не спамте людей. Якщо ви людина-бренд або просто хочете проінформувати про те, що ви робите, то 2 пости на тиждень у Facebook буде достатньо. Що стосується Instagram, то це 3 пости на тиждень. Краще напишіть там щось розумне, цікаве та якісне.

Stories в Instagram та Facebook — це абсолютно унікальний інструмент. Щоб було максимум переглядів ваших Stories, викладайте їх не єдиним блоком, а кожні 2-3 години. І знову ж таки, не спамте.

Прослухати повну версію.

На фото — Людмила Калабуха, facebook.com 

Якими є секрети успішного блогу — поради блогерки

Новини по темі