Мобільний додаток

Що вдягнути: в тренді – техніка "tie-dye"

29.03.2019 р., 14:38

Про повернення модного тренду "вивареного одягу" в ефірі програми "Модний сезон" розповіла її ведуча Марія Сизон.

Ведуча:

Марія Сизон

Хочете продемонструвати світу, що  ви справжній модник? Тоді шукайте речі в стилі "tie-dye" в магазинах або купіть кілька банок фарби.

Нерозумієте про що йдеться? Тоді сьогоднішній випуск саме для вас!

Мабуть кожен з нас бодай раз в житті намагався пофарбувати одяг та "дати другий шанс" старим речам. Звісно, у наш час все не так як в давній Індії, Китаї та Африці, де колись активно фарбували одяг, використовуючи методи скручування та згортання тканини, або ж за допомогою вузликів. У ХХІ столітті є інтернет, фарби на будь-який смак, дуже модний хендмейд – а "tie-dye" досі в тренді!

Дослівно цей термін перекладається як "зав'яжи-пофарбуй", і він отримав друге дихання в 60-70-х роках минулого століття завдяки руху хіпі. Веселковий принт тоді був дуже популярним, що й казати про славнозвісний виварений денім!

Разом з модою на 1970-ті, цієї весни повертається і мода на різні види фарбування тканин і навіть шкіри. Стелла Маккартні використовує виварений денім, а Майкл Корс та Шанель у своїх весняно-літніх колекція захопилися саме технікою "tie-dye".

Тож, вибір за вами: шукати такі речі в магазинах чи експерементувати з фарбами. До речі, це не так вже й складно: тканину перетягують в потрібних місцях і опускають в киплячу фарбу. Потім дістають, дають охолонути, і нарешті розгортають і оцінюють результат – а він завжди непередбачуваний!

Що вдягнути: в тренді – техніка "tie-dye"

Новини по темі