Мобільний додаток

У провадженнях ДБР найбільше фігурують представники правоохоронних органів

28.03.2019 р., 15:39

З понад п’яти тисяч проваджень, розслідуваних ДБР у перші три місяці роботи, майже половина стосуються діяльності представників правоохоронних органів. Про це йдеться у звіті Державного бюро розслідувань, оприлюдненому на офіційному сайті відомства.

Повідомляється, що протягом трьох місяців роботи ДБР здійснювало досудове розслідування у 5794 провадженнях, у яких фігурують 2826 правоохоронців, 2294 осіб, які підозрюються у військових злочинах, 202 судді та 7 високопосадовців.

«Серед представників правоохоронних органів найбільше фігурують працівники Національної поліції України – 2201 людина. Хочу пояснити, що нам підслідні усі правоохоронці – від патрульних до керівників підрозділів. Тому така кількість осіб, які фігурують у кримінальних провадженнях ДБР, є зрозумілою. Серед інших правоохоронців, які є учасниками проваджень ДБР: 226 – з органів прокуратури, 92 – з СБУ, 91 – з ДФС», – розповів директор ДБР  Роман Труба під час презентації звіту.

Читайте також: ДБР розслідує провадження щодо трьох нардепів

Скеровано до суду наразі 510 справ. Найбільше проваджень — у Полтавського, Київського та Краматорського територіальних управлінь ДБР. Також у провадженню Бюро перебуває 22 справи стосовно злочинів з ознаками катування.

Нагадаємо, Державне бюро розслідувань створено 22 листопада 2017 року з призначенням директора Романа Труби. Бюро відкрило перші провадження у листопаді 2018 року.

Фото: ДБР
У провадженнях ДБР найбільше фігурують представники правоохоронних органів

Новини по темі