Мобільний додаток

Доплати багатодітним сім’ям — експерт роз’яснює все, що треба знати

16.03.2019 р., 10:37

Кабінет міністрів з 1 квітня запроваджує доплати багатодітним сім'ям. Президентка ГО Асоціація багатодітних родин "Амма" Юлія Ібрагім в ефірі Українського радіо в програмі "Ранковий формат" розповіла про те, хто, як і скільки доплати може отримати.

Кого стосуються доплати?

Вони будуть стосуватися всіх родин, які мають дітей до шести років. Кожна сім’я, в якій є третя, четверта, п'ята дитина малого віку, може звернутися до управління праці і соцзахисту за місцем своєї реєстрації і зможе отримати додаткову доплату на своїх діточок.  

Яка сума доплат?

Сума доплат з 1 квітня буде 1626 грн на місяць, але вона буде збільшуватися і 1 липня вона буде 1699 грн, а з 1 грудня — 1779 грн. Хоча є інформація, що Володимир Гройсман запропонував 1700 гривень протягом всього року. Цю пропозицію підтримали, проте наразі нормативні акти щодо виплат ще не опубліковані і ми чекаємо на них.

Чи потрібно писати заяву на отримання доплати?

В органах соціального захисту є інформація і бази багатодітних сімей, проте, оскільки немає зараз інструкції з виконання цього рішення, то сказати, чи треба писати заяву,  не можна. Відомо, що це буде субвенція за рахунок коштів державного бюджету і кожне місто отримає їх в своє розпорядження, а вже органи соцзахисту будуть виплачувати ці гроші.

Слухати повну версію.

Фото: amazing-ukraine.com
 
Доплати багатодітним сім’ям  — експерт роз’яснює все, що треба знати

Новини по темі