Мобільний додаток

Семочко буде одним з в.о. голови Служби зовнішньої розвідки — ЗМІ

15.03.2019 р., 14:36
Службою зовнішньої розвідки України до офіційного призначення голови СЗР уповноважені керувати двоє перших заступників — Андрій Алєксєєнко та Сергій Семочко. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу СЗРУ.
 
"У нас в штаті є два перші заступники: Андрій Алєксєєнко та Сергій Семочко – вони уповноважені виконувати обов’язки голови служби по лінії свого кураторства до відповідного указу президента щодо призначення голови СЗРУ", — заявили в прес-службі.
 
Зазначимо, 3 жовтня 2018 року НАБУ за матеріалами журналістського розслідування стосовно першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки Семочка зареєструвало кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368-2 (незаконне збагачення) Кримінального кодексу України. Журналісти програми «Наші гроші з Денисом Бігусом» провели розслідування і з’ясували, що Семочко володіє нерухомістю вартістю понад 200 млн грн, а у членів його родини - російське громадянство та бізнес у Криму.
 
Нагадаємо, 14 березня цього року президент України Петро Порошенко звільнив голову Служби зовнішньої розвідки України Єгора Божка.
 

Служба зовнішньої розвідки України є державним органом, який  здійснює розвідувальну діяльність у політичній, економічній, військово-технічній, науково-технічній, інформаційній та екологічній сферах.

Серед завдань служби є добування, аналітична обробка та надання розвідувальної інформації президентові України, голові Верховної Ради України, прем'єр-міністрові, проведення спецзаходів впливу, спрямованих на підтримку національних інтересів і державної політики України, участь у забезпеченні безпечного функціонування установ України за кордоном.  

Сергій Семочко, фото: ZIK

Семочко буде одним з в.о. голови Служби зовнішньої розвідки  — ЗМІ

Новини по темі