Мобільний додаток

Ми хочемо розкривати Марію Примаченко світу по-новому — праонука художниці

15.03.2019 р., 14:31

Директор благодійного фонду "Творча спадщина родини Марії Примаченко", праонука художниці Анастасія Примаченко заявляє про прагнення розкривати Марію Примаченко світу по-новому. В ефірі Українського радіо в програмі "Сьогодні. Вдень" вона розповіла про експозицію картин художниці, які виставлені в "Укрінформі".

Ведуча:

Галина Бабій

"Ми не хочемо розкривати всі наші таємниці, оскільки ми хочемо потрошку дивувати людей, знайомити з творчістю Марії Примаченко. Ми хочемо відкривати її світу по-новому, тому що насправді дуже багато ще не відомо про неї, дуже багато фактів залишаються за завісою, і ми це у доречні моменти будемо відкривати. Але сказати конкретно, скільки її картин та її речей, ми не будемо", — зауважила Анастасія Примаченко.

Анастасія Примаченко зазначила, що на виставці в "Укрінформі" представлено двосторонні картини.

"Картини, які експонуються в  "Укрінформі", мають цікаву історію. Це невеличкі альбомні роботи, які були створені на початку 70-х років. Крім того, це двосторонні роботи, які  мають різні сюжети. Разом з організаторами виставки ми дуже добре оформили ці роботи, аби люди могли їх подивитися з двох сторін", — сказала вона.

Вона додала, що "спочатку самі зображення були зроблені олівцем, а потім розмальовані фарбою гуаш".

Як повідомляється, в інформаційному агентстві "Укрінформ"  відкрилась  виставка української художниці Марії Примаченко, на якій  представлені роботи, що раніше ніде не експонувалися і ще не відомі світові.

Прослухати повну версію. 

На фото — картина Марії Примаченко, Укрінформ 

Ми хочемо розкривати Марію Примаченко світу по-новому — праонука художниці

Новини по темі