Мобільний додаток

ЦВК просить правоохоронців перевірити "Національні дружини"

12.03.2019 р., 14:24
Центральна виборча комісія звернулася до компетентних органів щодо останніх заяв "Національних дружин", яким надали право мати офіційних спостерігачів на президентських виборах.
 
Про це заявила голова ЦВК Тетяна Сліпачук на спільному з генпрокурором, головою СБУ та міністром внутрішніх справ брифінгу, повідомляє Укрінформ.
 
"Той факт, що відповідно до інформації, яка була розміщена в засобах масової інформації, саме громадське об'єднання "Національні дружини" робило такі досить агресивні заяви, на це ЦВКвже відреагувало і направило відповідну інформацію до органів, які мають повноваження перевірити, чи дійсно ці організації займаються такою діяльністю”, — повідомила Тетяна Сліпачук..
 
За її словами, йдеться про звернення до СБУ і МВС.
 
Разом з тим, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на брифінгу зазначив, що жодна громадська організація не буде мати право силовим способом втручатися у виборчий процес, повідомляє Главком.
 
"За зверненням ЦВК ми провели профілактику ситуації. Є переконання, що ніхто з тих, хто красиво заявляє (про застосування сили в разі виявлених порушень, - ред.) не піде на конфлікт", — додав Аваков. 
 
Зазначимо, раніше ЦВК надала права ГО " Національні дружини" мати офіційних спостерігачів під час виборів Президента 31 березня.
 
Нагадаємо, 5 березня командир  "Національних дружин" Ігор Михайленко, припустив, що спостерігачі від Нацдружин зможуть застосовувати силу на виборчих дільницях у разі виявлення ними порушень. 
 
Фото: Укрінформ
ЦВК просить правоохоронців перевірити "Національні дружини"

Новини по темі