Мобільний додаток

Порошенко ініціює відставку голови Полтавської ОДА через розслідування НАБУ

12.03.2019 р., 12:50
Президент України Петро Порошенко ініціює звільнення Голови Полтавської обласної державної адміністрації Валерія Головка та його першого заступника  Андрія Пісоцького і звернувся до Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з пропозицією надіслати відповідне подання.
 
Про це голова держави заявив, виступаючи на форумі "Від енергоефективності до енергонезалежності", повідомляє прес-служба президента.
 
"До них виникли серйозні претензії Національного антикорупційного бюро, представлені відповідні докази і для об’єктивного розслідування буде краще, якщо пан Головко не буде обіймати високу державну посаду", — заявив Порошенко.
 
Нагадаємо, 22 лютого співробітники Національного антикорупційного бюро провели обшуки в Полтавській обласній державній адміністрації, у тому числі в кабінеті першого заступника голови адміністрації Андрія Пісоцького. 
 
За даними слідства, голова ОДА Валерій Головко, його перший заступник Андрій Пісоцький, радник губернатора Літвінов О.М. та директор департаменту будівництва і ЖКГ Полтавської ОДА Голбан Т.Т. створили злочинну схему з вимагання хабарів від підприємців за забезпечення їхньої перемоги в державних закупівлях, які проводить обладміністрація. Наразі триває слідство.
 
Петро Порошенко, фото: АПУ
Порошенко ініціює відставку голови Полтавської ОДА через розслідування НАБУ

Новини по темі