Мобільний додаток

В Пакистані заарештували виконавців теракту, що призвів до конфлікту з Індією

6.03.2019 р., 10:13
У Пакистані затримали підозрюваних в атаці на індійських військових в Кашмірі, яка привела до ескалації між Індією і Пакистаном. Про це повідомляє Associated Press.
 
Всього було затримано 44 особи В тому числі брат лідера угруповання Джаїш-е-Мухаммед, яку в Індії звинувачують в атаці на військових.
 
МВС Пакистану зазначає, що брат лідера угруповання значився серед підозрюваних в причетності до атаки, список яких Індія передала Пакистану на вихідних.
 
Зазначимо, 14 лютого в результаті теракту у контрольованій Індією частині Кашміру загинули щонайменше 40 поліцейських. Делі звинуватив у теракті радикальну ісламістську організацію Джаїш-е-Мухаммед, за якою нібито стояло керівництво Пакистану.
 
27 лютого  між Індією та Пакистаном відбулося загострення військової ситуації в районі спірного регіону Кашмір. Пакистан заявляє, що збив два літаки ВПС Індії над лінією контролю між країнами в районі Кашміра, Індія у відповідь — пакистанський винищувач.

Індійські військові і прикордонники перебувають у бойовій готовності з 27 лютого, вони розташовані вздовж лінії контролю в Кашмірі.

Прем'єр-міністр Пакистану Імран Хан закликав почати переговори з Індією через загострення військової ситуації в районі Кашміра. За його словами, "здоровий глузд" має перемогти у суперечці двох ядерних держав.

Кашмір — спірна територія на північному-заході півострова Індостан. Поділ Кашміру не фіксований офіційними угодами про кордони, а сам регіон є місцем напруги між Індією та Пакистаном, країни в цьому регіоні розділяє так звана лінія контролю.

Фото: АР

В Пакистані заарештували виконавців теракту, що призвів до конфлікту з Індією

Новини по темі