Обирай пісні. Визначай переможця

Ми незадоволені нинішнім сезоном – віце-президент Федерації біатлону Украни

5.03.2019 р., 13:25

У четвер стартує Чемпіонат світу з біатлону у шведському Естерсунді. Віце-президент Федерації біатлону України (ФБУ) Мирослав Грабовецький в ефірі "РанокПРО" підбив попередні підсумки сезону.

Ведучий:

Вадим Корженко

Мирослав Грабовецький розповів, що, в принципі, у нинішньому сезоні і представники ФБУ, і вболівальники очікували на більш стабільні результати.

"Хоча якщо зробити хоч якийсь аналіз, то в принципі, в усіх міжнародних стартах, які проходили у цьому році, у нас були медалі. Вони, може, були не такі яскраві, як у минулих сезонах, менш стабільні, – поділився віце-президент ФБУ. – Ми знаємо деякі помилки, ми ці помилки аналізуємо. Думаю, що вже у квітні на Президіумі Федерації ми зробимо висновки всього сезону".

Мирослав Грабовецький наголосив, що від цього сезону очікували значно більшого, хоча й провальним його теж не варто називати.

"Я не думаю, що можна так жорстко казати – "провальний". Він не був провальним. Були медалі і на Кубку світі, і на Чемпіонаті Європи, і на юнацькому чемпіонаті. Але ми по більшому рахунку незадоволені нинішнім сезоном, якщо говорити відверто", – розповів віце-президент ФБУ.

Раніше Мирослав Грабовецький повідомив, чи повернеться до змагань українська біатлоністка Олена Підгрушна, яка достроково завершила сезон через проблеми зі здоров’ям.

Вже відомий склад збірної України на Чемпіонаті світу з біатлону, який розпочнеться цього четверга у шведському Естерсунді. До неї увійдуть Дмитро Підручний, Артем Прима, Сергій Семенов, Артем Тищенко та Руслан Ткаленко, а також Юлія Джима, Анастасія Меркушина, Віта та Валя Семеренко і Юлія Журавок.

Фото Укрінформ

Ми незадоволені нинішнім сезоном – віце-президент Федерації біатлону Украни

Новини по темі