Мобільний додаток

Трамп хоче скасувати пільговий режим торгівлі США з Туреччиною та Індією

5.03.2019 р., 10:17
Президент США Дональд Трамп має намір скасувати пільговий режим торгівлі з Туреччиною та Індією. Про це повідомляє прес-служба Білого дому
 
Рішення щодо Анкари пов'язане з тим, що економіка країни динамічно розвивається, і Туреччина не може більше вважатися країною що розвивається, а таким країнам США традиційно надають торгові преференції.
 
"Я вирішив, що Туреччина більше не повинна бути визначена як країна-бенефіціар, що є бенефіціаром Генеральної системи преференцій, на основі її економічного розвитку", — йдеться у листі Трампа до Конгресу США.
 
Рішення ж щодо Індії пов'язане з відсутністю з боку Нью-Делі бажання збалансувати торговий дефіцит із США, зокрема нарощувати імпорт американських товарів.  
 
"Я роблю цей крок, тому що, після інтенсивного співробітництва між США та урядом Індії, я визначив, що Індія не запевнила Сполучені Штати, що вона забезпечить справедливий і розумний доступ до ринків Індії", — повідомляється в листі. 
 
Зазначимо, 7 січня США і Китай почали переговори про нову торговельну угоду. Метою Вашингтона є скорочення китайського експорту в Америку та нарощування імпорту в КНР.
 
Дональд Трамп, фото: BBC
Трамп хоче скасувати пільговий режим торгівлі США з Туреччиною та Індією

Новини по темі