Мобільний додаток

Пакистан повернув Індії збитого військового пілота

1.03.2019 р., 15:07
Пакистан передав Індії збитого над своєю територією пілота індійських військово-повітряних сил Абхінандана Вартхамана. Про це повідомляє  індійська The Economic Times. 
 
Перед поверненням представники пакистанських силових органів доставили  Вартхамана на кордон з Індією. З індійського боку кордону, окрім індійських правоохоронців, зібралися також тисячі мешканців прилеглих районів, щоб привітати повернення свого співвітчизника на батьківщину.
 
Ісламабад заявив, що рішення повернути індійського військового є "жестом миру" з його боку. 
 

Нагадаємо, 28 лютого військові Пакистану обстріляли з мінометів населені пункти в індійському штаті Джамму і Кашмір.

Як повідомлялось раніше, між Індією та Пакистаном відбулося загострення військової ситуації в районі спірного регіону Кашмір. Пакистан заявляє, що збив два літаки ВПС Індії над лінією контролю між країнами в районі Кашміра, Індія у відповідь — пакистанський винищувач.

Індійські військові і прикордонники перебувають у бойовій готовності з 27 лютого, вони розташовані вздовж лінії контролю в Кашмірі.

Прем'єр-міністр Пакистану Імран Хан закликав почати переговори з Індією через загострення військової ситуації в районі Кашміра. За його словами, "здоровий глузд" має перемогти у суперечці двох ядерних держав.

Кашмір — спірна територія на північному-заході півострова Індостан. Поділ Кашміру не фіксований офіційними угодами про кордони, а сам регіон є місцем напруги між Індією та Пакистаном, країни в цьому регіоні розділяє так звана лінія контролю.

На фото: група дітей індійської сторони кордону чекає на повернення Абхінандана Вартхамана, джерело: Economic Times

Пакистан повернув Індії збитого військового пілота

Новини по темі