Мобільний додаток

Що вдягти: модні тренди New York Fashion Week 2019/2020

25.02.2019 р., 20:46

Найцікавіші тренди від гостей Нью-Йорського тижня моди в ефірі програми "Модний сезон" озвучила її ведуча Марія Сизон.

Ведуча:

Марія Сизон

Що найцікавіше в будь – якому тижні моди? Правильно! У що вбрані гості показів!.. Адже саме вони є творцями моди, не соромляться приміряти  навіть суперечливі тренди та роблять це першими.

Сьогодні у "Модному сезоні" найцікавіші тренди від гостей Нью-Йорського тижня моди!

Вам здається це занадто? А дарма! Не треба змінювати гардероб, занадто довго вирішувати, що вдягти під такий яскравий верхній одяг. Просто одягайтеся як зазвичай, а плащик з лакованої шкіри зробить свою справу. Червоний, жовтогарячий, кольору електрик чи напрочуд елегантний беж – і як тут обрати один?

Маст-хев річ для ранньої весни –  коротенька куртка зі штучного хутра. Уявіть, що ви фешионіста та не соромтеся обрати найяскравіший варіант цього верхнього одягу.

А тепер спокійно… Не засмучуйтеся, але схоже куртка-косуха "втрачає позиції"… Ми поки що  не кажемо, що це не модно, але майте на увазі: в нашої весняної улюблениці з’явився конкурент –шкіряний піджак! Об’ємний, класичний чорний чи трохи затертий коричневий – він точно стане у нагоді в перші теплі дні!

І наостанок урок стилю він модних гуру – як носити цієї весни анімалістичний принт! Просто брати і носити. Взуття та аксесуари зі зміїним візерунком чи улюблений леопард в поєднанні з жовтогарячим та світло рожевим – вибір за вами!

Лаковані плащі, шкіряні піджаки, штучне хутро та анімалістичний принт – ось що носять цього сезону справжні фешионіста! Не хочете до них приєднатися?

Часу на роздуми не так вже й багато, весна близько, тому покваптеся! І будьте наймоднішими разом із "Модним сезоном"!

Фото mylitta.ru

Що вдягти: модні тренди New York Fashion Week 2019/2020

Новини по темі