Мобільний додаток

У Музеї Гетьманства триває філателістична виставка "Кроки до Незалежності"

22.02.2019 р., 09:10

У київському Музеї гетьманства триває унікальна виставка марок Олександра Яременка "Кроки до незалежності". Детальніше про це в ефірі програми "ART-Панорама"розповіла директорка музею Галина Ярова.

Ведуча:

Наталія Тищенко

Філателічна виставка Олександра Яременка "Кроки до Незалежності" триває у Музеї гетьманства.

"Це просто неймовірно цікаві марки. Уявляєте, яка це величезна колекція. Наприклад, одна з марок присвячена 500-річчю від першого проголошення української незалежності. Є марки, присвячені окремим гетьманам: Богдану Хмельницькому, Івану Мазепі, Івану Виговському, Павлу Тетері, Павлу Полуботку…" – поділилась директорка музею.

Окрім унікальних марок, які вже 45 років збирає Олександр Яременко, не менш цікава й біографія цього відомого філателіста.

"Олександр Яременко – кандидат технічних наук, заслужений філателіст Спілки філателістів України. І заслуженим він став ще у 1991 році. Він 45 років займається філателією, є автором 4 виставок, які здобули золоті і срібні медалі на різних вернісажах в Україні та Європі", – розповіла Галина Ярова.

Побачити ці унікальні марки, на яких зображені історичні події та постаті, що вели Україну до незалежності можна у Музеї гетьманства, що в Києві. Виставка триватиме до 1 квітня 2019 року.

Фото getman-museum.kiev.ua

У Музеї Гетьманства триває філателістична виставка "Кроки до Незалежності"

Новини по темі