Мобільний додаток

ЗМІ: Рада ЄС схвалила пакет санкції проти Росії за агресію проти України в Азові

18.02.2019 р., 17:55

Рада міністрів закордонних справ ЄС схвалила рішення по "азовському" пакету санкцій проти Російської Федерації.

Про це повідомив заступник голови адміністрації президента України Костянтин Єлісєєв, пише агентство "Інтерфакс-Україна".

"Якраз наша участь в конференції (Мюнхенській конференції з безпеки) збіглося з тим, що ЄС готувався до засідання Ради міністрів ЄС, яке сьогодні відбулося, і я хотів би сказати, що нарешті ЄС після певної паузи прийняв важливе рішення щодо пакета санкцій, так званий "азовський" (пакет - ІФ) ", — сказав Єлісєєв на брифінгу в понеділок у Києві.

Він  також уточнив, що Рада міністрів ще продовжує засідання і про його політичне рішення буде повідомлено пізніше.

15 лютого кореспондент "Радіо Свобода" Рікард Йозвяк повідомив у Twitter, що "дипломати ЄС погодилися накласти санкції на Росію за агресію проти України в Азовському морі. Вони можуть передбачати візові заборони і заморожування активів приблизно 8 людей, причетних до затримання 24 українських моряків".

Нагадаємо, сенатори США також підготували новий законопроект щодо санкцій проти Росії через агресію проти України у Керченській протоці та захоплення українських моряків. Сенатор Ліндсі Грехем заявив, що "санкції та інші заходи, що містяться в цьому законопроекті, дуже серйозні — таких обмежень ще ніколи не вводилося". За його словами США хочуть якнайсильніше відреагувати на дії Росії.

Фото: pixabay

ЗМІ: Рада ЄС схвалила пакет санкції проти Росії за агресію проти України в Азові

Новини по темі