Обирай пісні. Визначай переможця

ЦВК вже зареєструвала 37 кандидатів у президенти

6.02.2019 р., 17:22

Центральна виборча комісія зареєструвала кандидатами на пост президента України члена партії "Патріот" Андрія Новака, члена партії "Стабільність" Василя Журавльова та самовисуванця Юрія Тимошенка.

Це відбулося 6 лютого під час чергового засідання ЦВК, яке провела голова комісії Тетяна Сліпачук, повідомляє прес-служба ЦВК.

Розглянувши їхні документи, комісія встановила їх відповідність вимогам закону України "Про вибори Президента України" та зареєструвала їх на чергових виборах президента України 31 березня 2019 року.

Нагадаємо, станом на 5 лютого ЦВК зареєструвала 34 кандидата на пост глави держави: Ігоря Шевченка, Сергія Капліна, Валентина Наливайченка, Віталія Скоцика, Андрія Садового, Віталія Купрія, Євгенія Мураєва, Анатолія Гриценка, Геннадія Балашова, Ольгу Богомолець, Олександра Шевченка, Романа Насірова, Юрія Бойка, Олега Ляшка, Аркадія Корнацького, Олександра Вілкула, Юлію Тимошенко, Дмитра Добродомова, Олександра Мороза, Іллю Киву, Руслана Кошулинського, Олександра Данилюка, Сергія Таруту, Володимира Зеленського, Ігоря Смешка, Інну Богословську, Миколу Габера, Юрія Дерев’янка, Романа Безсмертного, Віктора Бондаря, Сергія Носенка, Віктора Кривенка, Сергія Кривоноса та Руслана Ригованова.

Крім того, у ЦВК також відбулася зустріч членів комісії з главою місії Бюро демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ послом Пітером Тейлером та представниками місії, які займатимуться моніторингом проведення виборів президента України. Команда місії складається з сімнадцяти експертів з тринадцяти країн світу. Їхня робота буде зосереджена на моніторингу дотримання міжнародних і українських стандартів під час виборів.

"Участь міжнародних спостерігачів під час виборів Президента України має велике значення для України. Особливо в цей непростий для нас час. Ми вже пройшли кілька основних етапів виборчого процесу. ЦВК довелося у стислі терміни прийняти роз'яснення стосовно важливих проблем, які не узгоджувались у виборчому законодавстві з прийнятим законодавством, для прикладу, питання електронного декларування і закупівель. Радує, що ці роз'яснення були прийняті суспільством", — сказала Тетяна Сліпачук.

Голова комісії також відзначила створення на сайті Державного реєстру виборців окремого розділу, де можливо побачити інформацію про кількість громадян, які змінили місце голосування.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія 3 лютого завершила приймати документи від кандидатів на посаду президента України. 8 лютого спливає термін прийняття рішень про реєстрацію кандидатами в президенти або про відмову в реєстрації.

Вибори президента призначено на 31 березня. Окружні виборчі комісії повинні бути створені до 18 лютого включно, дільничні — до 12 березня.

Фото прес-служби ЦВК

ЦВК вже зареєструвала 37 кандидатів у президенти

Новини по темі