ДругаРіка

THE HYPNOTUNEZ: "Якби Нацвідбір проходив не в Україні, то шансів у нас було б трошки більше"

1.02.2019 р., 18:07

Вже 9 лютого в Україні стартує перший півфінал Національного відбору на Євробачення-2019. Першими на ньому виступатиме гурт THE HYPNOTUNEZ– заснований у 2013 році вінницький гурт, відомий масовому українському глядачу завдяки участі у шоу Х-Фактор. Про участь у Нацвідборі та популяризацію напряму украбілі в ефірі "ДеньПРО" говорили учасники гурту THE HYPNOTUNEZ контрабасист та вокаліст Гера Луїдзе, баритон-саксофоніст Антон Гнатенко та гітарист Юрій Бікбаєв.

Ведучі:

Роман Рудський, Марія Сизон

Марія Сизон: – На Національному відборі ви будете виступати першими у першому півфіналі. Ви задоволені результатами жеребкування, чи вам байдуже?

Гера Луїдзе: – Насправді ми зовсім не думали і зовсім не переживали про те, який у нас буде номер, ми дочекались, поки усі учасники візьмуть свої конверти, понервуються і пішли діставати останній конверт, який був. І нам випав перший номер у першому півфіналі.

МС: – А ви взагалі щасливі по життю?

ГЛ: – Мабуть що так, якщо ми всі граємо в THE HYPNOTUNEZ.

Роман Рудський: – Розкажіть про пісню "Hey", з якою ви братимете участь у Нацвідборі. Як ви її створювали?

Антон Гнатенко: – Текст написав наш Гера, тому що він любить писати подібні тексти. Досить образний текст, його можна трактувати багатьма способами. А музику писали вже всі разом. І вийшла така досить класна пісня, яка падає на слух, яку можна представляти у шоу-бізнесі. Бо більшість наших пісень більше для альтернативної сцени.

ГЛ: – Ми обрали саме цю пісню для Нацвідбору тому, що інші вже були представлені публіці. А це мав бути свіжий реліз, пісня, яка ще ніде не звучала.

Пісні пишуться дуже по-різному. Іноді пишеться гармонія пісні, а потім пишеться текст, іноді пишеться текст, а потім гармонія. Я намагаюся брати з собою блокнот у довгі поїздки.

МС: – А чого очікувати від вашого виступу на Нацвідборі? Хоча б натякніть.

ГЛ: – Відповідь дуже проста: ми просто вийдемо і заспіваємо свою пісню.

АГ: – І можливо, трошки потанцюємо. Буде видно.

РР: – Минулого року ви знялися з участі в Національному відборі. Що за цей рік змінилося?

ГЛ: – Скажімо так, у самого конкурсу Євробачення є свої конкретні правила щодо виступу на ньому. І в минулому році нам здалося, що це нам не дуже підходить. Але зараз ми трошки впевненіші, перш за все, в тому, що ми вміємо грати, ми вміємо співати, ми знаємо про це і наші слухачі теж про це знають. Тому вирішили зробити такий маленький поштовх альтернативній сцені.

МС: – Кого на Нацвідборі ви вважаєте своїми конкурентами?

АГ: – Я вважаю всіх своїми конкурентами. Конкуренція – це нормально. Здорова конкуренція породжує більше музики, більше різноманітної музики.

Цього року дуже багато маловідомих учасників, і це прекрасно. Нехай люди дізнаються, слухають і розвиваються у різних напрямках.  Необов’язково все любити, але треба багато чого знати.

ГЛ: – Багато хто незадоволений цьогорічним складом учасників. Але я згоден з Антоном, що це є правильно.

РР: – Ви вже прослухали пісні інших учасників?

ГЛ: – Так, я прослухав. Мені сподобалися пісня ЦеШо, і, на моє здивування, мені сподобалася пісня LETAY.

Юрій Бікбаєв: – Мені сподобалася ANNA MARIA.

РР: – А як оцінюєте свої шанси вийти до фіналу?

ГЛ: – Ми б дуже хотіли вийти до фіналу, ми ніколи не були в Ізраїлі. Є така маленька проблема, що якби Нацвідбір український проходив не в Україні, то шансів у нас було б трошки більше. На жаль, мені здається, що наш рідний український слухач може не дуже сприйняти нашу музику.

МС: – Для чого вам участь у Євробаченні?

АГ: – Як і команда самого Євробачення, я сподіваюсь на це, ми хочемотрошки популяризувати ту музику, з якої ми вийшли – це рок-н-рольна сцена в Україні. Вона доволі сильнаі широка, хоча мало хто про це знає. Це рух ukrabilly (украбілі), так він називається (украбілі – український рокабілі – ред.). І ми не просто хочемо засвітитися по тєліку, ми хочемо, щоби люди дізналися про таку музику, щоб їх було більше.

РР: – Коли говоримо про украбілі, в першу чергу згадується гурт MadHeadsяк ікона украбілі. Не планували з ними якийсь дует зробити?

ГЛ: – Mad Heads насправді такі легендарні чуваки, це перша psychobilly (сайкобілі) банда в Україні (сайкобілі – музичний напрям, що поєднує елементи рокабілі та панк-року – ред.). Вони багато зробили для сцени. Але наразі це мені було б не дуже цікаво.

РР: – Геро, ти не закінчував музичну школу. А як навчився грати на контрабасі?

ГЛ: – Я хотів зібрати рокабільний гурт, але мені дуже був потрібен контрабасист. Вийшло так, що я його не зміг знайти, зрозумів, що це буде доволі складно, і набагато простіше буде просто купити контрабас і самому почати на ньому грати.

Я поїхав до Києва. Тоді ще були форуми, я зайшов на форум ukrabilly.com, там знайшов контрабас за тисячу гривень, купив його і привіз додому. Я не знав, що з ним робити. Але якось так.

МС: – Запитання в лоб: коли заспіваєте українською?

ГЛ: – Ми вже співаємо українською.

АГ: – Ми традиційно робимо одну пісню українську на альбом. Ну як традиційно – у нас поки що один альбом. Скоро вийде ще один, він майже готовий, і там теж буде україномовна пісня.

THE HYPNOTUNEZ: "Якби Нацвідбір проходив не в Україні, то шансів у нас було б трошки більше"

Новини по темі