Мобільний додаток

Сьогодні — останній день реєстрації на пробне ЗНО

31.01.2019 р., 15:46

Сьогодні — останній день реєстрації на пробне зовнішнє незалежне тестування.

Про це розповіла Українському радіо начальник відділу інформації та комунікації з громадськістю Українського центру оцінювання якості освіти Ірина Клименко, пробне ЗНО є платним.

"Цього року вартість тестування з одного предмета становить від 132 до 139 грн, залежно від регіону проживання учасника. Пробне ЗНО з української мови та літератури відбудеться 16 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов - 23 березня. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник зможе пройти тест з одного навчального предмета", — сказала Ірина Клименко.

Нагадаємо, зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна з 8 до 31 січня 2019 року на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти. Реєстрація осіб для участі в основному зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 5 лютого до 25 березня 2019 року.

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета: 16 березня – з української мови і літератури, а 23 березня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

Докладніше про проходження пробного тестування, у тому числі про вартість, можна дізнатися на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Сьогодні — останній день реєстрації на пробне ЗНО

Новини по темі