war

Програми Українського радіо до Дня пам'яті Героїв Крут

28.01.2019 р., 19:09

Українське радіо

О 8:15 у ранковому шоу "Сьогодні.Зранку" Михайло Ковальчук, кандидат історичних наук розкаже про бій під Крутами і міфи, які з цим пов'язані.

О 13:15 у програмі "Сьогодні.Вдень", а також у телепрограмі "РадіоДень" кандидат історичних наук Владлен Мараєв розкаже про історичні реалії 1918 року і формування легенди.

О 14:15 у студії Українське радіо фронтмен гурту Гайдамаки Олександр Ярмола розкаже про музику у фільмі "Крути 1918". Також ведучий Роман Коляда дізнається подробиці з прес-показу фільму "Крути 1918" від журналістки Українського радіо Юлія Тупіченко, яка повідомить деталі події телефоном.

Радіо Культура

О 9:10 у програмі "Культура.LIVE" ведучі Олена Гусейнова і Василь Шандро поговорять з кандидатом історичних наук, науковим співробітником Інституту історії України НАН України Віталій Скальський про те, ким, навіщо і які міфи були створені про цю подію протягом століття.

О 20:00 у програмі "Радіовистава" звучатиме вистава "Реквієм". Радіопостановка за твором "Пам’яті юнаків-героїв, замордованих під Крутами" у виконанні народного артиста України Олексія Богдановича та артистки Зінаїди Журавльової, звучатимуть вірші українських поетів — "Пам’яті тридцяти" Павла Тичини, "Крути" Миколи Щербака, "Вогненне слово" (поема "Крути") Михайла Лавренка, учасника бою під Крутами. Музика Івана Карабиця – фрагменти "Симфонії про Україну".

Програми Українського радіо до Дня пам'яті Героїв Крут

Новини по темі