Мобільний додаток

ДФС: днями було оформлено рекордну кількість євроблях

24.01.2019 р., 12:25

Митниці Державної фіскальної служби 22 січня оформили 2,7 тисяч автотранспортних засобів з іноземною реєстрацією на суму 170,5 мільйонів гривень.

Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби.

"Загалом з 25 листопада 2018 року по 22 січня 2019 року було оформлено майже 44 тисячі автомобілів з єврономерами. Це автівки, які були ввезені на митну територію України з 1 січня 2015 року до набрання чинності нових правил ввезення таких автомобілів та перебувають у митних режимах тимчасового ввезення або транзиту. За ці транспортні засоби було сплачено майже 2,8 млрд грн", — йдеться у повідомленні.

За даними ДФС, із загальної кількості розмитнених авто 36,7 тисяч — це ті, які перебували на митній території України з порушенням вимог Митного кодексу України. За них власники добровільно сплатили 312 млн грн (8500 за кожне авто). Це звільнило їх від адміністративної відповідальності за недотримання вимог митних режимів при ввезенні транспортного засобу з іноземною реєстрацією, строки та умови ввезення якого не дотримані.

Нагадаємо, що 22 лютого 2019 року спливає термін пільгового періоду застосування ставки акцизного податку (коефіцієнт 0,5) для митного оформлення автомобілів з іноземною реєстрацією. Після цього часу власники таких автівок будуть сплачувати акцизний податок за повною ставкою.

Як повідомлялося, 8 листопада 2018 року Верховна Рада схвалила нову модель оподаткування авто з іноземною реєстрацією. Згідно із законом, вартість розмитнення авто визначатиметься залежно від базової ставки і двох коефіцієнтів  об'єму двигуна і віку авто. Цьому передували протести власників авто з єврономерами.

ДФС: днями було оформлено рекордну кількість євроблях

Новини по темі