Мобільний додаток

Меморіал Героїв Небесної сотні: у грудні з ГПУ погоджували план робіт, аби не заважати слідчому експерименту

23.01.2019 р., 16:05
Підготовчі роботи на території майбутнього Меморіального комплексу Героїв Небесної сотні ведуться таким чином, щоб не заважати проведенню слідчого експерименту в рамках розслідування вбивств під час Революції гідності. Про це в ефірі Українського радіо у програмі "Сьогодні.Вдень" розповіла заступник директора з будівництва Національного інституту Революції гідності Оксана Моргун.
 
"Ми тісно працюємо з Генеральною прокуратурою. До облаштування будівельного паркану ми зустрічалися з ГПУ ще в грудні і промалювали схему будівельного паркану такою, яка не буде заважати виконанню слідчого експерименту, тому що в районі каплички слідчий експеримент ще не закінчено", — повідомила Оксана Моргун. 
 
 
Нагадаємо, 9 листопада 2018 року Печерський районний суд заарештував земельну ділянку і заборонив будівництво музею на алеї Героїв Небесної сотні в столиці до завершення слідчого експерименту.
 
Зазначимо, в 2017 році на замовлення Міністерства культури України було оголошено Міжнародний відкритий архітектурний конкурс проектів на кращу проектну пропозицію щодо об'єкта "Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні —  Музей Революції Гідності". 
 
Переможцем конкурсу став авторський  колектив архітектурного бюро "MI-studio" Ірина Волинець (Львів, Україна) та Марія Процик (Роттердам, Нідерланди). Їхній проект передбачає спорудження меморіальної стели, яка складатиметься з 107 гранітних плит з білого американського граніту та висадку 100 дерев липи.
 
Слухати повну версію.
 
Фото: проект меморіалу, джерело: Музей революції гідності
Меморіал Героїв Небесної сотні: у грудні з ГПУ погоджували план робіт, аби не заважати слідчому експерименту

Новини по темі