Обирай пісні. Визначай переможця

ЦВК вже зареєструвала десять кандидатів на пост президента України

18.01.2019 р., 17:02

Центральною виборчою комісією всього зареєстровано 10 кандидатів на пост президента України: Шевченко І.А., Каплін С.М., Наливайченко В.О., Скоцик В.Є., Садовий А.І., Купрій В.М., Мураєв Є.В., Гриценко А.С., Балашов Г.В. та Богомолець О.В.


"До Комісії 15 січня 2019 року надійшли документи для реєстрації кандидата на пост Президента України Балашова Г.В., 16 січня 2019 року до ЦВК громадянка України Богомолець О.В. особисто подала заяву про самовисунення кандидатом на пост Президента України разом з доданими документами", — йдеться у повідомленні.

Розглянувши зазначені документи, ЦВК встановила їх відповідність вимогам Закону України "Про вибори Президента України" та зареєструвала їх кандидатами на пост Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року.

Читайте також: Політикам нині потрібно пояснювати реальність, вони абсолютно відірвані від неї — Ковжун

Нагадаємо, 4 січня ЦВК відмовила кандидату-самовисуванцю Володимиру Ратушу в реєстрації кандидатом на пост президента України через виявлені помилки та неточності у поданих документах.

Читайте також — Президентські вибори будуть непередбачуваними — Саакян

Як повідомлялося, Центральна виборча комісія оголосила про початок виборчого процесу чергових виборів президента України з 31 грудня 2018 року. Як йдеться у календарному плані заходів з підготовки та проведення виборів президента України, офіційне висунення кандидатів дозволено до 3 лютого. Окружні виборчі комісії повинні бути створені до 18 лютого включно, дільничні — до 12 березня.

ЦВК вже зареєструвала десять кандидатів на пост президента України

Новини по темі