Обирай пісні. Визначай переможця

Бала пояснив, чому кандидати в президенти зволікають з реєстрацією в ЦВК

16.01.2019 р., 14:46
Всі основні претенденти на президентський пост зволікають з реєстрацію в ЦВК, оскільки очікують кроків супротивників та планують внести корективи відповідно до цих кроків. Таку думку в ефірі Українського радіо в програмі "Сьогодні.Вдень" висловив директор Агентства моделювання ситуацій Віталій Бала. 
 
"Всі основні опоненти вирішують, в який спосіб висуватись. Для прикладу про Юлію Тимошенко, в неї буде 22 січня зїзд. В інших також будуть з'їзди, які мають формально все це зробити, мають бути присутні представники Центральної виборчої комісії і так далі. Діючий президент також напевне визначається, чи йти йому самовисуванцем, чи від політичної сили. Як на мене, їх команди спостерігають, хто реєструється, для того, щоб можливо в той чи інший спосіб внести певні корективи в свій сценарій. Я маю на увазі, можливо долучити до реєстрації допоміжних кандидатів, яких ми називаємо технічними", — вважає експерт.
 
Як повідомлялося, Центральна виборча комісія оголосила про початок виборчого процесу чергових виборів президента України з 31 грудня 2018 року. Як йдеться у календарному плані заходів з підготовки та проведення виборів президента України, офіційне висунення кандидатів дозволено до 3 лютого. 
 
Станом на 15 січня документи до Центральної виборчої комісії подали 12 кандидатів, з них п'ятьох зареєстрували, три подання відхилили, 4 залишаються на розгляді. 
 
Слухати повну версію.

Новини по темі