Мобільний додаток

"Не думаю, що KAZKA буде нашим козирем" – експерт дав прогнози стосовно нацвідбору на Євробачення-2019

11.01.2019 р., 12:25

Телеканали СТБ та UA: ПЕРШИЙ учора оголосили імена півфіналістів Національного відбору на Євробачення-2019. Креативний продюсер Денис Путінцев в ефірі "РанокПРО" дав свої прогнози стосовно національного відбору і оцінив потенційних учасників Євробачення – 2019 від України.

Ведучі:

Ольга Бабчук, Павло Туптинський

 

Денис Путінцев, креативний продюсер:

– Я вважаю, що в цьому році в України шанси є, але не перемогти, а зайняти у фіналі місце з другого по п’яте. Перше – навряд. Це мої особисті висновки.

Є гурт KAZKA, який з минулого нацвідбору встиг стати народними улюбленцями, і багато хто робить на них ставки. Мені здається, що трохи перебільшенні сподівання на те, що якщо KAZKA поїде, вона візьме Європу. Я не знаю, чи чули ви вже конкурсантів від інших країн, але KAZKA на цьому фоні може бути не така вже й крута. Звичайно, KAZKA – це дуже класний проект, аутентичний, дуже модний, і це зумовило його популярність не тільки в Україні. Але з того, що я чув, – це досі більше студійний проект, аніж сценічний. Ви ж розумієте, що люди будуть не тільки слухати, але й дивитися. І невідомо, що більше буде перемагати, шоу чи пісня. Я сподіваюся, що вони зроблять шоу, але я не думаю, що KAZKA буде нашим козирем на Євробаченні – 2019.

Гурт KAZKA. Фото facebook.com

На думку продюсера, гарне поєднання шоу і музики є в роботі колективу Freedom jazz.

– Але Freedom jazz – це зараз виключно естетично-мистецький проект, як на мене, і пересічні громадяни, особливо аудиторія Євробачення, можуть зрозуміти "фрікізм" усієї цієї історії жіночої, але можуть не зрозуміти в комплексі усю цю "кабарешну" тему. Тому якщо говорити про технічність – це Freedom jazz. Якщо говорити стратегічно і концептуально – то все ж таки, мабуть, KAZKA (могла б бути хорошим представником України на Євробаченні – ред.).

Гурт Freedom jazz. Фото facebook.com

– Але особисто мій фаворит, який, мабуть, навіть не потрапить до фіналу, це моє відкриття – хлопець на ім’я KHAYAT. Те, що я бачив, його кліп і його трек Devochka – це дуже, дуже круте поєднання. Знаєте, якби музикант з Кавказу приїхав десь до Туркменістану або Узбекістану і написав пісню для Alekseev разом з Максом Барских. Оце й буде KHAYAT.

KHAYAT. Фото Instagram

Нагадаємо, з 9 лютого в прямих ефірах за право представити Україну боротимуться 16 виконавців: Braii, Freedom jazz, KAZKA, YUKO, The Hypnotunez, LAUD, TAYANNA, Brunettes Shoot Blondes, VERA KEKELIA, ЦеШо, Ivan NAVI, ANNA MARIA, BAHROMA, LETAY, КiRA MAZUR, KHAYAT.

"Не думаю, що KAZKA буде нашим козирем" – експерт дав прогнози стосовно нацвідбору на Євробачення-2019

Новини по темі