Мобільний додаток

Українські виборчі дільниці в Росії закриють — Клімкін

3.01.2019 р., 12:11

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що рішення Центральної виборчої комісії про ліквідацію п'яти виборчих дільниць на території Росії зумовлено питанням безпеки громадян України.

Про це він написав у Твіттер.

За його словами, "проведення вільних і чесних виборів на території країни-агресора є неможливим, позбавленим політичного і юридичного сенсу, а для тих, хто вирішить узяти в них участь, просто небезпечним".

Центральна виборча комісія повідомила, що Українці, які перебувають на консульському обліку в дипломатичних установах України на території Росії, зможуть проголосувати на території посольств України у Грузії, Казахстані та Фінляндії.

"Центральна виборча комісія звертає увагу громадян України, які перебувають на консульському обліку в дипломатичних установах України на території Російської Федерації та планують брати участь у голосуванні під час проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року, на відсутність додаткових вимог щодо реалізації їх права голосу. Зазначену категорію громадян України включено до списків виборців, тому вони мають можливість безперешкодно брати участь у голосуванні на відповідних виборчих дільницях, указаних у додатку до постанови Центральної виборчої комісії від 31 грудня 2018 року № 274", — йдеться у повідомленні ЦВК.

Як повідомлялося, 31 грудня 2018 року в Україні розпочалася президентська передвиборча кампанія. Офіційне висунення кандидатів дозволено до 3 лютого, окружні виборчі комісії повинні бути створені до 18 лютого включно, дільничні — до 12 березня.

Українські виборчі дільниці в Росії закриють — Клімкін

Новини по темі