Мобільний додаток

Україна розширила ембарго на ввезення товарів з Росії

27.12.2018 р., 13:23

27 грудня Кабінет міністрів розширив перелік товарів з Росії, які заборонені для імпорту.

Про це повідомляє прес-служба уряду.

"Відтепер заборона на імпорт з Росії також розповсюджується на крохмаль кукурудзяний; глюкозу та сироп з глюкози, без вмісту фруктози або з вмістом менш як 20% мас.% фруктози у сухому стані; глюкозу та сироп з глюкози, з вмістом у сухому стані не менш як 20% мас.%, але менш як 50 мас.% фруктози, крім інвертного цукру; мальтодекстрин і мальтодекстриновий сироп", — йдеться у повідомленні.

За даними прес-служби, уряд постійно вживає заходи протидії російській економічній агресії. На даний момент вже запроваджено заборону на імпорт харчової продукції (молочної продукції, чаю, кави, пива, горілчаних виробів); косметичних засобів особистої гігієни (шампунів, гелів для душу, мила); продукції хімічної промисловості для сільського господарства (гербіциди, фунгіциди, інсектициди, родентициди); хлористого калію; залізничного обладнання.

Нагадаємо, згідно з рішенням Кабінету міністрів, з січня 2016 року до всіх російських товарів застосовуються ставки ввізного мита, встановлені митним тарифом, також скасовується режим вільної торгівлі з Росією. Під дію санкцій потрапляють м'ясо і м'ясні продукти, риба, молочні продукти, сири плавлені, кава, чай, зерно, кондитерські вироби, продукти дитячого харчування, макаронні вироби, пиво, спирт, горілка, цигарки.

Україна розширила ембарго на ввезення товарів з Росії

Новини по темі