Обирай пісні. Визначай переможця

Сьогодні відбуваються місцеві вибори у 78 ОТГ

23.12.2018 р., 10:28

Сьогодні відбуваються перші вибори депутатів і очільників сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад у 78 Обєднаних територіальних громадах. Про це повідомляє Центральна виборча комісія.

Вибори відбуваються у 9 міських, 16 селищних та 53 сільських ОТГ в 13 областях України. До складу цих 78 ОТГ увійшли 345 місцевих рад (міських – 9, селищних – 19, сільських – 317).

Зокрема, у Волинській області – в 9 ОТГ; у Дніпропетровській області – в 1 ОТГ; у Житомирській області – в 6 ОТГ; в Івано-Франківській області – в 4 ОТГ; у Київській області – в 4 ОТГ; у Кіровоградській області – в 4 ОТГ; у Львівській області – в 5 ОТГ; у Полтавській області – в 3 ОТГ; у Рівненській області – в 3 ОТГ; у Тернопільській області – в 5 ОТГ; у Хмельницькій області – в 3 ОТГ; у Черкаській області – в 27 ОТГ; у Чернівецькій області – в 4 ОТГ.

Результати виборів депутатів у одномандатних виборчих округах, а також виборів сільського, селищного, міського голови мають бути оприлюднені до 28 грудня 2018 року включно, а виборів депутатів у багатомандатному окрузі до 2 січня 2019 року включно.

Нагадаємо, 29 листопада Центральна виборча комісія ухвалила рішення про скасування виборчого процесу в об'єднаних територіальних громадах 10 областей України, в яких введено воєнний стан.

Обмеження стосується регіонів, які межують з Росією, морями і Придністров'ям — Одеської, Миколаївської, Херсонської, Запорізької, Луганської, Донецької, Сумської, Харківської, Чернігівської і Вінницької областей.

Сьогодні відбуваються місцеві вибори у 78 ОТГ

Новини по темі