Мобільний додаток

Суд сьогодні розгляне клопотання про арешт Продана

3.12.2018 р., 10:11

Солом'янський районний суд Києва призначив на 3 грудня 2018 року розгляд клопотання про арешт колишнього виконувача обов'язків голови Державної фіскальної служби України Мирослава Продана.

Про це повідомляється на сайті порталу судової влади України.

За інформацією порталу, 30 листопада 2018 року до суду надійшло клопотання від Спеціалізованої антикорупційної прокуратури про застосування відносно Продана запобіжного заходу.

"Судове засідання в справі відбудеться 3 грудня 2018 року о 14:30 в приміщенні суду за адресою: м Київ, вул. П. Шутова, 1", — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Спеціальна антикорупційна прокуратура надіслала повістку колишньому виконувачу обов'язків голови Державної фіскальної служби Мирославу Продану з вимогою з'явитися до слідчого 15 листопада.

Після цього у САП заявили, що Продан не з’явився на виклики до прокуратури для проведення слідчих та процесуальних дій у кримінальному провадженні. Екс-керівнику ДФС  заочно оголосили про підозру у незаконному збагаченні.

30 листопада колишній виконувач обов'язків голови Державної фіскальної служби Мирослав Продан заявив, що з'являвся на допит в Національне антикорупційне бюро.

Водночас у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі заявили, що детективи НАБУ допитали Продана, але він відмовився від надання показів на підставі статті 63 Конституції України та не надав жодних підтверджуючих документів щодо поважності причин його відсутності на території України, в тому числі й про проходження лікування та неявок на виклики до САП.

Раніше генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що передав до САП частину матеріалів кримінального провадження, що стосуються Продана. Йдеться про розслідування випадків контрабанди, які, ймовірно, допустили підлеглі керівника ДФС.

Продан написав у Facebook, що не виключає, що слідчі органи ведуть "певну гру з метою дискредитувати його та оголосити у розшук і безпідставно та бездоказово зробити винним".

Суд сьогодні розгляне клопотання про арешт Продана

Новини по темі