Мобільний додаток

Суд призначив на 30 листопада розгляд клопотання у справі Савченко

28.11.2018 р., 12:40

Шевченківський районний суд Києва призначив на 30 листопада розгляд клопотання про термін ознайомлення з матеріалами досудового розслідування для сторони захисту народного депутата Надії Савченко.

Про це повідомляється на сайті Судової владу України.

Як зазначається, на розгляд суду надійшло клопотання про встановлення захисникам Савченко строку ознайомлення з матеріалами досудового розслідування у кримінальному провадженні за підозрою Надії Савченко у вчиненні нею злочинів.

Нагадаємо, їй інкримінують вчинення дій з метою насильницького повалення конституційного ладу, захоплення державної влади, посягання на життя державного чи громадського діяча, підготовку до терористичного акту, сприяння терористичній організації та незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами і вибуховими речовинами. Савченко заявила, що планувала не "теракт, а політичну провокацію".

Як повідомлялося, Київський апеляційний суд відмовив у задоволенні апеляційної скарги захисту на ухвалу суду першої інстанції про продовження строку тримання під вартою народному депутату Надії Савченко.

25 жовтня Шевченківський районний суд Києва продовжив запобіжний захід Надії Савченко у вигляді тримання під вартою до 23 грудня.

22 березня Верховна Рада дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата Надії Савченко.

Новини по темі