Мобільний додаток

На сайті президента оприлюднили уточнений указ про воєнний стан

27.11.2018 р., 15:31

На сайті президента України Петра Поршенка оприлюднено уточнені строки запровадження воєнного стану на частині території України.

Про це повідомляється на офіційному сайті президента України.

У новій редакції указу згідно з рішенням Ради національної безпеки і оборони України, дії воєнного стану зменшується з 60 до 30 діб, передбачається, що він триватиме з 14:00 26 листопада до 14:00 26 грудня 2018 року.

Нагадаємо, після захоплення спецпризначенцями Росії українських кораблів в Азовському морі президент України Петро Порошенко закликав парламент запровадити воєнний стан
 
26 листопада на сайті президента з'явився указ про запровадження воєнного стану в Україні строком на 60 діб. Пізніше президент Порошенко вирішив змінити свій указ про запровадження воєнного стану, скоротивши його термін до 30 днів, "аби цей строк жодним чином не накладався на початок виборчої кампанії".
 
Пізніше 26 листопада Верховна Рада запровадила воєнний стан на частині території України. Як заявив у сесійній залі президент Порошенко, воєнний стан запроваджується у Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, Херсонській областях і внутрішніх водах Азово-Керченської акваторії.
 
Нагадаємо, 25 листопада кораблі Військово-Морських Сил ЗС України — два малих броньованих артилерійських катерів "Бердянськ" і "Нікополь" та рейдовий буксир "Яни Капу" — здійснювали плановий перехід з порту Одеси до порту Маріуполь Азовського моря. Як повідомили у ЗСУ, всупереч міжнародним угодам прикордонні кораблі Росії здійснили агресивні дії проти кораблів ВМС ЗС України — російський корабель здійснив таран українського рейдового буксиру. Російські сили відкрили вогонь, внаслідок цих дій шестеро українських військових зазнали поранень.
 
 
Українські кораблі захопили спецпризначенці Росії. У ФСБ Росії заявили про порушення українськими кораблями кордоні і підтвердили затримання українських військових. Згодом стало відомо, що захоплені кораблі перебувають в Керчі. 
На сайті президента оприлюднили уточнений указ про воєнний стан

Новини по темі